31

Esenyurt Nakliyat

Yeni bir adrese taşınırken özellikle en zorlayıcı olan eşya taşıma süreci olduğundan bu konuda profesyonel olarak yardım alabilir ve dilediğiniz her durumda kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz. Firmamız esenyurt nakliyat hizmeti ile taleplerinize profesyonel ekibi aracılığıyla sağlamaktadır. Ekibimiz adresinize ulaşarak bu şekilde eşyaların paketlenmesi ve kolilenmesine sağladıktan sonra itinalı bir şekilde yeterli kapasiteye sahip olan araçlarımız ile taşıma işlemini yapmaktadır. Özellikle eşyalar kırılmaması veya zarar görmemesi açısından profesyonel olarak yapılan çalışmalar ile taşımaya uygun hale getirilmektedir.

 

Profesyonel Nakliyat Hizmeti

Kaliteli sonuçlar elde etmek isteyenler için firmamız sefaköy nakliyat olarak yapmış olduğu her çalışmada müşteri odaklı hizmet vererek bu şekilde müşterilerin memnuniyetini sağlamaktadır. Uzun yıllardır yapmış olduğumuz çalışmaların vermiş olduğu deneyim ile taşıma işlemi sırasında daha itinalı ve etkili sonuçlar elde edilmesi için beylikdüzü nakliyat olarak hizmet vermekteyiz. Evinizden alınan eşyalarınız güvenle yine adresinize ulaştırıldıktan sonra ekip tarafından yeniden araçtan indirilerek evinize teslim edilmektedir.

 

Nakliyat Fiyatları

Özellikle mobilyaların taşınması sırasında demonte olarak taşınması zarar görmeden daha kolay şekilde taşınmasını sağladığından firmamız taşıma işleminde ustalar tarafından mobilyaların demonte hale getirilmesini sağlayarak aynı şekilde taşıma işlemi sonucunda teslimat sırasında montajının yapılarak teslim edilmesini sağlamaktadır. Firmamız sunmuş olduğu profesyonel sefaköy nakliyat hizmetinde en uygun fiyat seçenekleri ile sizlere yardımcı olmaktadır.