Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Şehir içi ve şehir dışı her türlü ofis taşıma ihtiyaçlarınızda Han Nakliyat ile güvenli bir şekilde nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ofisler arası, evden ofise ya da depodan ofise gibi durumunuz fark etmeksizin farklı büyüklüklerdeki eşyalarınızı dilediğiniz gün ve saatte taşıyoruz. Sahip olduğunuz değerli eşyalar için endişelenmenize gerek kalmadan güvenilir ve nakliyat işlemlerinde profesyonel Han Nakliyat'a danışın. Taşıma sürecinin hali hazırda zor bir süreç olduğunun farkındayız, görevimiz müşterilerimizin işini kolaylaştırmak. Bu amaçla nakliyat işlemlerinizde bütün sorumluluğu üzerimize alıyor ve profesyonel bir şekilde işlemlerin detaylı kontrolünü sağlayarak tamamlıyoruz. Müşterilerimize en iyisini sunmak için her daim daha ilerisini hedefleyerek çalışıyoruz.

Güvenli Paketleme & Taşıma

Ofis eşyalarınız, araca yüklenmeden önce özenle paketlenir. Nakliyat alanında profesyonel personeller, doğru paketleme ve taşıma adımlarını uygular. Yalnızca kırılma ihtimali olan ofis eşyalarınız için değil aynı zamanda tüm eşyalarınıza dayanıklılık durumu ne olursa olsun hassas eşya muamelesi yapılır. Pelikan Nakliyat, gösterdiği bu hassasiyet ile diğer nakliyat firmaları arasından ayrılarak müşterilerin nazarında ön plana yerleşir. Ofis eşya ve malzemelerinizin hiçbir hasar, kırılma ya da çizik olmaksızın tesliminin sağlanmasını istiyorsanız tecrübe ve profesyonelliğimize güvenin. Kırılabilecek hassasiyetteki cam ve benzeri yapılı eşyalar, bilgisayar kasa, monitör ve iş yerinizde kullanılan cihazlar başta olmak üzere tüm elektronik cihazlar, ofis mobilyaları, evraklar ile birlikte taşınması istenen tüm eşyalar özel prosedürler neticesinde araca yerleştirilerek ofisinize güvenle ulaştırılması sağlanır.

İstediğiniz Gün ve Saatte Teslim

Ofis eşyalarının taşınması, en az evden eve nakliyat işlemleri kadar önemli de olsa yaşanan gecikmelerin işlerinizi aksatacağınızın farkındayız. Bu nedenle her daim ofis taşıma işlemlerimizi tam olarak müşterilerimizin istedikleri gün ve saatte teslim etmeyi önemsiyoruz. Taşınma sürecindeki çalışanların işlerini bir nebze de olsa kolaylaştırmak için ihtiyaçlarınıza göre her daim özveri ve titizlikle çalışıyoruz. Gecikmelerin önüne geçmek üzere nakliyat ekibimiz, koordineli bir şekilde çalışır ve plana uygun hareket eder. Profesyonel ve planlı çalışmanın ofis taşıma işlemlerinde yarattığı farkı deneyimleyin. İşlerinizi, hedeflediğiniz şekilde tamamlayın diye gecikmeyen ofis nakliyat hizmetine sahip olun. Müşteri memnuniyetini çalışma prensiplerinin birinci sırasında tutan Pelikan Nakliyat'ın kapsamlı hizmet anlayışı ile tanışmak, sizi memnun edecek.

Profesyonel Taşıma İşlemleri

Ofis konseptiniz fark etmeksizin her türlü şirket, banka ve mağaza ve diğer iş yerleri için nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Ofisinizin yeri ve bina sayısı ne olursa olsun personellerimiz, eşyalarınızı uygun şekilde taşır, özenle paketler, araca yerleştirir ve sonrasında istediğiniz adrese teslim eder. Binanın üst katındaki ofisleriniz için özel taşıma yöntemleri kullanılır. İhtiyaçlarınıza ve durumlarınıza göre değişen ve çözüm üreten nakliyat anlayışına sahip Pelikan Nakliyat ile hızlı, sorunsuz ve güvenilir taşıma hizmetine sahip olun. Ekstra istekleriniz mevcut ise personellerimiz ile irtibata geçebilir ve istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Eşyalarınızın nerede kaldığını merak ya da kontrol etmenize, yerini sorgulamanıza gerek olmaksızın dilediğiniz gün ve saatte profesyonel bir şekilde teslim ediyoruz. Aklınız eşyalarınızda kalmasın diye personellerimiz her daim özveri ve müşterilerimizin olmasını istedikleri maksimum hassasiyet ile çalışır.