Yeşilken Mh. 1898 SK No: 17 Daire 4, Esenyurt/İstanbul
/ 28 Ağustos 2021

Esenyurt Nakliyat

Esenyurt Nakliyat

Han nakliyat firması olarak hizmette bulunduğumuz evden eve nakliyat firmamız, İstanbul’un Esenyurt semtinde en güvenilir evden eve taşımacılığını uzun yıllardır büyük bir özenle gerçekleştirmektedir. Esenyurt nakliyat, her cebe uygun fiyat garantisi sayesinde tüm müşterilerimize geniş hizmet ağı sunmaktadır. Uygun fiyat, profesyonel işçilik ve güvenilir taşımacılık ile her daim hizmetinizdeyiz!

Şehir içi veya şehirler arası olarak sürdürmüş olduğumuz hizmetlerimizde, donanımlı araçlarımız ve kadrolu olarak çalışan nakliyat elemanlarımız sayesinde eksiksiz ve güvenilir bir şekilde tüm ev, ofis veya iş yeri eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıtma imkânı bulabilirsiniz.

Esenyurt evden eve nakliyat firmamız, sizlere sunmuş olduğu taşımacılık hizmetinin yanı sıra kurulumu yapılması gerekli olan eşyalarınızın kurulum ve montajlarını eksiksiz, hatasız ve kusursuz bir şekilde tamamlamaktadır. Sabitlenmiş ev eşyalarınız olsun, mobilyalar veya elektrikli ev eşyalarınız olsun, her birinin sökülüp tekrar aynı şekilde taşınacağınız ev içerisine dilediğiniz şekilde monte edilip kurulumu yapılmaktadır. Esenyurt nakliyat firması olarak tüm bu hizmetlerimizin karşılığında müşteri memnuniyetini en ön safta değerlendirerek sizlere hem işimizin karşılığı hem de makbul oranda hizmet bedeli sunmaktayız. Firma olarak anlaşma yapılmış fiyatın veya hak etmediğimiz bir hizmetin dışında sizlerden fazla para talep etmemekteyiz.

Esenyurt evden eve nakliyatta taşımacılığa son derece önem verilir. Eşyalarınızın taşınma, kurulum veya montajı esnasında oluşabilecek olumsuz olayları yaşamamak adına, işinde kendisini ispatlamış uzman ekiple çalışmaktayız. Her türlü olumsuzluğu önlemek için kazalara karşı eşyalarınız özenli bir şekilde ambalajlanmakta ve korunaklı paketlere yerleştirilmektedir. Özen göstererek sunmuş olduğumuz fiyat garantili taşıma işlememiz, güvenli bir şekilde güvencemiz altındadır.

Taşımasını gerçekleştirdiğimiz tüm eşyalarınızın ve ürünlerinizin taşınma sigortası vardır. Her bir eşyanızın güvencesi firmamızla yapacağınız anlaşma şartlarının içerisinde yer alır. Esenyurt nakliyat olarak eşyalarınızın güvenliğinden firmamız sorumludur. Eşyalarınızın güvenliğini sizin düşündüğünüz kadar bizde düşünmekteyiz ve bir o kadar önemsemekteyiz. Esenyurt evden eve nakliyat firmamızdan hizmet almak için 7/24 telefon destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz. En uygun taşıma işlemi, aracı ve uygun fiyatta anlaşabilmek adına firmamızla en kısa sürede iletişime geçerek bilgi almalısınız!

   Esenyurt Han Nakliyat Olarak Faaliyette Bulunduğumuz Hizmet Ağımız;

 • Esenyurt nakliyat hizmetlerinde sınır tanımıyoruz!
 • Esenyurt’ta yük taşımacılığı yapmaktayız.
 • Ofis ve büro taşımacılığı yapmaktayız.
 • Esenyurt şehir içinde taşımacılığın zirvesindeyiz!
 • Aynı zamanda şehirler arası taşımacılıkta da bir numarayız!
 • Parça nakliye işlemeleri içinde hizmet ağımız geniş yer tutmaktadır.
 • Paletli veya paletsiz ürünlerin taşımacılığı yapılır.
 • Kiralık kamyonet ayarlanıp taşımacılık gerçekleştirilir.

   Esenyurt Han Nakliyat Hizmet Kapsamımız!

 • Esenyurt evden eve nakliyat firmamızın mahalli olarak hizmet verdiği bölgeler;

Esenyurt semtinin dâhilinde diğer ilçelere ve bölgelere her türlü taşıma hizmetimiz kesintisiz olarak devam etmektedir. Haftanın her günü anlaşılan tarihte ve saatte kusursuz işçiliğimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız.

 • Esenyurt evden eve nakliyat firmamızın kolay taşıma açısından asansörlü taşımacılık hizmeti sunması;

Taşınılan yerin durumuna göre merdiven vasıtasıyla taşınılamayacak yerler için ve özel istekte bulunan müşterilerimiz için asansörlü taşıma sistemimiz mevcuttur. Bu sayede hem eşyalarınız daha az yorulmuş olacaktır hem de oluşabilecek kaza riskini en aza indirmiş olacaksınız. Aynı zamanda asansörlü sistemde istenilen kata en çabuk şekilde taşıma işlemini gerçekleştirmiş oluyoruz.

 • Esenyurt evden eve nakliyat firmamızın nakliye sırasında çalıştığı araç donanımı;

Ev, iş yeri, ofis ve istenilen yerlerdeki tüm eşyalarınızı en geniş kapsamlı ve donanımlı araçlarımız ile istenilen yere en kısa süre içerisinde transfer işlemini gerçekleştirmekteyiz. Nakliye aşamasında kullanmış olduğumuz araçlarımız arasında tır, kamyon ve kamyonet şeklinde sıralayabiliriz. Kusursuz ve sağlam bir nakliye için araçlarımızın gerekli bakımları ve donanımları sürekli takip halindedir.

Esenyurt evden eve nakliyat ile çalışmanın avantajları;

 Taşıma sürecinde çalışan tüm ekip elemanlarımız alanında uzman kişilerdir. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle birlikte hem sorunsuz taşıma hem de zamandan tasarruf edebileceksiniz.

 Firmamız, bölgeler arasındaki taşıma olanakları içerisinde sizlere en uygun fiyatlarda teklif sunacaktır.

– Eşyalarınız için kurulum ve montaj hizmeti sunmaktayız.

– Nakliye sürecinde ve taşınma işlemi tamamlana kadar anlaşılan sözleşmeye bağlı olarak hareket etmekteyiz. Bu da bizim müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin karşılığıdır.

 Diğer tüm konularda ise profesyonel bir destek imkânı sunmaktayız!

– Kusursuz ve sorunsuz bir nakliye işlemi için firmamızla iletişime geçmelisiniz.

 Adres: Yeşilken Mh. 1898 SK no 17 Daire 4, Esenyurt/İstanbul
   Telefon Numaramız: 0 (532) 285 72 06
   Ayrıca web sitemizde bulunan iletişim kısmından bize mail atabilirsiniz. Eğer kendi mail adresiniz ile bize ulaşmak isterseniz:
  Mail adresimiz: info@hannakliyat.com

Yazar:

Call Now Button
Han Nakliyat
Right Menu Icon