Yeşilken Mh. 1898 SK No: 17 Daire 4, Esenyurt/İstanbul
/ 28 Ağustos 2021

Silivri Nakliyat

Silivri Nakliyat

İstanbul Silivri’de faaliyetlerini sürdüren Han nakliyat firmamız her geçen gün büyümeye devam ediyor! Silivri nakliyat olarak evden eve taşımacılığın zirvesinde yer almaktayız. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle birlikte büyük bir özen ve emek sarf ederek çalışmaktayız. Anlaşmalı fiyat garantimiz ile birlikte her bütçeye her cebe uygun fiyatlandırmalarımız vardır. Uygun fiyat, güvenilir taşımacılık ve uzman işçiliğimiz sayesinde müşterilerimizin her daim hizmetindeyiz.

Hem şehir içi hem de şehirler arası olarak çalışmaktayız. Firmamızın sunmuş olduğu imkânlarla birlikte güvenilir bir taşımacılık istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tüm ev veya iş yeri eşyalarınızı donanımlı araç kapasitemiz sayesinde istenilen yere en kısa ve en güvenilir şekilde nakliyesini gerçekleştirmekteyiz!  Bizimle birlikte çalışmakta olan uzman personelimiz ile kusursuz bir taşımacılık hizmeti sunarken başarı merdivenlerini birer birer çıkmaktayız!

Silivri nakliyat olarak evden eve taşımacılıkta her daim müşterilerimizi düşünmekteyiz. Sizlere sunmuş olduğumuz taşıma ve nakliyenin yanı sıra eşyalarınız için kurulum montaj hizmetini de sunmaktayız. Sabitlenmiş veya mobilya tarzı eşyalarınızın her türlü söküm ve kurulumlarını yapmak bizim işimiz. Eksiksiz ve kusursuz bir şekilde mobilyalarınızı ve diğer eşyalarınızın kurulumlarını, montajlarını yapmış olmamız sizler açısından da kolaylık olacaktır. Hem az yorulacaksınız hem de zamandan tasarruf etmiş olacaksınız.

Firma olarak aynı zamanda asansörlü taşımacılık hizmetlerimizde vardır. Kolay bir taşımacılık imkânı için asansörlü taşımacılık her açıdan avantajlı bir hizmettir. Hem eşyalarınızın zarar görme riski en aza inmiş oluyor hem de profesyonel taşımacılığın kapılarını aralamış oluyor. Firmamızla yapacağınız anlaşma dâhiline nasıl bir hizmet almak istediğinizi ve bizlerinde nasıl hizmette bulunduğunu görmüş olacaksınız.

Silivri evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın güvenliğinden biz sorumluyuz. Bundan dolayı tüm taşımacılık hizmeti boyunca ev eşyalarınız için firmamızın güvenlik kapsamında eşya sigortası uygulamamız vardır. Bizde sizler gibi eşyalarınızın güvenliğini düşünmekteyiz. Tüm bunların yanında profesyonel bir şekilde eşya paketleme, sorma ve ambalajlama hizmetimiz ülke çapında kendini ispatlamıştır. Uzman ekibimizin usta ellerle paketleme işlemini gerçekleştirdiği taşımacılığımız, her isteğe cevap verebilmektedir! Sizlerde bu muazzam hizmetten yararlanmak istiyorsanız en kısa zamanda bizlerle iletişime geçmelisiniz. Firmamızla kuracağınız irtibat sonucu dilediğiniz soruyu sorup, gerekli bilgilendirmeyi almış olacaksınız. 7/24 telefon destek hizmetimiz bulunmaktadır.

Nakliyat Firmalarında Bulunması Gereken Özellikler

Bir nakliyat firması, evden eve taşımacılık yapacağı zaman her şeyden önce sigortalı taşımacılık yapması gereklidir. Zira taşınan eşyaların başına en ufakta olsa bir zarar gelse, kişide firmada zor duruma düşmüş olacaktır. Aynı zamanda yapılan sigorta trafik kazaları içinde geçerli olacaktır.

Başka bir husus ise firmada çalışan personelin yaptığı iş konusunda uzman olması gereklidir. İşini büyük bir dikkat, özveri ve titizlikle yapması gerekir. Bu nedenle gündelik işçi ile çalışan firmayla değil de, alanında uzman ve kadrolu işçi çalıştırılması gereklidir. Tüm bunlarla beraber paketleme konusunda da hassas davranılması gerekir. Sağlam paketleme ve ambalajlama ile sağlam bir taşımacılık gerçekleşmiş olur.

Silivri nakliyat firması olarak bizlerinde müşterilerimize sağladığımız bazı kolaylıklar vardır;

 • Eşya paketleme, kolileme ve titiz ambalaj uygulaması
 • Kırılabilecek ve hassas eşyaların itinalı paketlenmesi
 • Mobilya montajı, kurulumu
 • Beyaz eşya kurulumu, avize kurulumu
 • Asansörlü taşımacılık
 • Sigortalı nakliyat süreci

Firmamızın Misyonu

 • Her şeyden önce müşteri saygısını kazanmak ve müşteri memnuniyetini zirve noktasına çıkarmak
 • Teknolojiye profesyonel bir şekilde ayak uydurmak ve kaliteli işler çıkarmak
 • Tüm hizmetlerimizi güncel tutmak ve her türlü bilgiyi müşteriye açık hale getirmek
 • İşini itinayla yapan ve ciddiye alan personeller ile çalışmak

Firmamızın Vizyonu

 • Silivri nakliyat kadromuzda bulunan personelin yaptığı iş konusunda en iyi şekilde eğitim almasını sağlamak
 • Ülke içerisinde kalmayarak dünya geneline ismimizi duyurmak
 • Yaptığımız iş alanında her türlü rekabete açık olup kendimizi daha da geliştirmek
 • Kurumsal olan firmamızın ömrünü geçen gün ileriye taşımak

 

 Adres: Yeşilken Mh. 1898 SK no 17 Daire 4, Esenyurt/İstanbul
   Telefon Numaramız: 0 (532) 285 72 06
   Ayrıca web sitemizde bulunan iletişim kısmından bize mail atabilirsiniz. Eğer kendi mail adresiniz ile bize ulaşmak isterseniz:
  Mail adresimiz: info@hannakliyat.com

Yazar:

Call Now Button
Han Nakliyat
Right Menu Icon