Yeşilken Mh. 1898 SK No: 17 Daire 4, Esenyurt/İstanbul

Yazar:

Yorum yap.

/ 28 Ağustos 2021

Büyükçekmece Nakliyat

Büyükçekmece Nakliyat

İstanbul ilinin güzide ilçelerinden birinde, Büyükçekmece nakliyat olarak en uygun fiyatlarla nakliyat hizmeti vermekteyiz. Özenle seçilmiş, alanında deneyimli kadromuz ile hem şehir içi hem de şehirler arası ülkemizin dört bir yanına nakliye hizmeti vermekteyiz. Hizmetimizi satın aldığınız durumda size özel nakliyat kamyoneti kiralamış olursunuz. Arabamız ve bize emanet ettiğiniz malların tamamı Büyükçekmece nakliyat firması olarak sigortalıdır. Eşyalarınızı uzman kadromuza emanet ettiğiniz andan itibaren, çalışma arkadaşlarımız eşyalarınızı tek tek naylonlara sarmaya başlarlar. Hem küçük ev ve mutfak eşyaları hem de büyük beyaz eşyalarınızın her biri özenle sarılır. Küçük mutfak eşyalarının her biri sarıldıktan sonra karton kutulara konur ve nakliye için hazır hale getirilir. Nakliye için kiraladığınız araca özenle istif işlemi yapılır ve yola koyulur.

Tüm bu hizmetlerin haricinde Büyükçekmece nakliyat olarak uzman ekibimiz montaj hizmeti de vermektedir. İsteğiniz dâhilinde taşındığınız evdeki büyük küçük tüm eşyalarınızı, ekibimiz büyük bir titizlikle demonte edebilir. Tüm eşyalarınız yerinden söküldükten sonra tek tek korumaya alınır. Eşyalarınız yüklenip verdiğiniz adrese ulaştıktan sonra isteğinize göre eşyalar paketinden açılarak evinize yerleştirilir. Hangi eşyanın nerede olması gerektiğine siz karar verin. Usta ekibimizle asla iletişim sorunu yaşamayacağınızın garantisini veriyoruz. Hangi eşyanın nereye konulacağının kararını sizler verdikten sonra ekibimiz çalışmalara başlayacaktır. Ekibimiz, tüm beyaz eşyanızı özenle monte edecek ve çalışır hale getirecektir. Ahşap eşyalarınızı ise aynı şekilde Büyükçekmece nakliyat ekibimizde bulunan ahşap ustası tarafından montajı yapılacaktır.

Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmeti veren bir firma olarak, eşyalarınızın başına gelebilecek her türlü zararın arkasındayız. Taşıma esnasında çeşitli kazalar sonucunda oluşabilecek maddi kayıplarınıza karşı her türlü önlemi almaktayız. Bize emanet ettiğiniz her eşya artık bizim eşyamızdır. Tüm önlemleri alırız ancak yine de başımıza gelebilecek herhangi bir kaza sonucunda maddi kaybınız tarafımızca karşılanacaktır. Hizmet verdiğimiz bölgeler içerisinde, Büyükçekmece nakliyat olarak en iyi fiyata en kaliteli hizmeti veren firma olduğumuzun bilincindeyiz. Halkımıza nakliyat konusunda en profesyonel hizmeti vermek birinci amacımızdır. Taşınma işlerinin maddi yükünün fazla olduğunun bilince olarak sizler için en uygun fiyatı vermekten çekinmeyiz.

Bizler Han Nakliyat olarak siz müşterilerimizden gelecek geri bildirimleri çok önemsiyoruz. Hizmet satın alımından önce hizmetimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Hizmet satın alındıktan sonra her türlü bilgilendirme için bizlere ulaşabilirsiniz. Sonrasında istek ve şikâyetlerinizi iletmek için bizi arayabilirsiniz. Bu konu bizler için çok önemlidir. Müşterilerimizin memnuniyeti ve almak istedikleri hizmeti tam olarak almaları için elimizden geleni yapmaktayız.

 Adres: Yeşilken Mh. 1898 SK no 17 Daire 4, Esenyurt/İstanbul
   Telefon Numaramız: 0 (532) 285 72 06
   Ayrıca web sitemizde bulunan iletişim kısmından bize mail atabilirsiniz. Eğer kendi mail adresiniz ile bize ulaşmak isterseniz:
   Mail adresimiz: info@hannakliyat.com

 

Büyükçekmece nakliyat olarak hizmetlerimiz sadece evden eve taşımacılık değildir. Ayrıca profesyonel olarak ofis taşıma işlemleri de yapmaktayız. Usta ekibimiz ofis eşyalarınızı özenli bir şekilde naylon aracılığıyla paketler. Sonrasında her birini karton kolilere kırılmayacak şekilde koyarlar. Ofisinizde bulunan tüm parçaların demontesi yapılır. Yeni verdiğiniz ofis adresine taşınır ve isteğinize göre ofisiniz dizayn edilir. Sonrasında demontesi yapılan tüm eşyaların tekrar montajı yapılır. Tüm işlemleri bittikten sonra isteğinize uygun olup olmadığı sorularak işlem tamamlanır. Büyükçekmece nakliyat firması olarak verdiğimiz hizmetler bu şekildedir. Bizimle herhangi bir sorun veya görüş paylaşmaktan çekinmeyin. Her zaman bizi arayabilirsiniz.

Yazar:

Call Now Button
Han Nakliyat
Right Menu Icon