Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat hizmeti ile farklı şehirler arasında gerçekleştirmeyi amaçladığınız taşınma işlerini gerçekleştirirsiniz. Han Nakliyat; evden eve, depodan eve, ofisten ofise ya da evden yazlığa gibi dilediğiniz iki konum arasında eşyalarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Yetenekli uzun yol şoförleri ve nakliyat alanında deneyimli personelleri ile Han Nakliyat, mesafe fark etmeksizin şehirlerarası yolculuğu planlanan zamana uygun olarak gerçekleştirir. Eşyalarınızın türü ne olursa olsun bizi tercih edebilirsiniz. Mobilya, elektronik cihazlar, kırılabilecek hassasiyetteki eşyalar, özel eşyalar, evrak ve belgeler dahil olmak üzere her türlü ürünün taşımacılığını gerçekleştiriyoruz.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmet Adımları

Şehirlerarası nakliyat hizmeti sırasıyla başvuru, anlaşmanın sağlanması, eşyaların teslim alınması, özenle paketlenmesi, eşya türüne bağlı olarak araca yerleştirilmesi, belirlenen konuma taşınması, eşyaların teslim edilmesi, kayıtların kontrol edilmesi ve müşteri isteğine göre yerleştirilmesi adımlarından meydana gelir. İstediğiniz gün ve saatte Han Nakliyat çalışanları, eşyalarınızı teslim almak üzere sizinle irtibata geçer. Eşyalarınız, mobilya ve dayanıklı eşyalar en alta, hassas olanlar en üste olmak üzere doğru şekilde yerleştirilir. Gerektiği durumlarda kırılma ihtimali olanlar için ekstra önlemler alınır. Araca yerleştirilirken eşyalar sayılarak not edilir. Bu sayede teslim aşamasında herhangi bir problem yaşanmasının önüne geçilir. Ardından eşyalarınız, istediğiniz yerde size iletilmek üzere yola çıkar. Hızlı ve güvenilir olarak tamamlanan mesafenin ardından başka bir şehre ulaştırılan eşyalarınız, önceden belirlenen vakit aralığında hedeflenen konuma götürülür. Burada araçtan indirilen eşyaların kontrolü sağlanır. Daha sonra müşterinin isteklerine bağlı olarak yerleştirilmesi tamamlanır.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Han Nakliyat olarak müşterilerimizin nakliye hizmetini tam ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirecek bir şirketi hak ettiğine inanıyoruz. Bu yüzden sadece rekabetçi fiyatlar ve hızlı nakliye süreleri değil, aynı zamanda en üst düzeyde müşteri hizmeti sunuyoruz. Müşteri hizmeti, her daim personellerimizin birincil önceliğidir. Taşınma sürecini kolaylaştırmak üzere tüm gücümüz ile çalışıyoruz. Doğru zamanda güvenli bir şekilde eşyaların teslim edilmesi sizin için önemli olduğu kadar bizim için de önemli. İşlerinizin aksamaması için dilediğiniz gün ve saatte, tam olarak istenen vakitte teslim sağlıyoruz. Geciken eşyalar, bazen tüm bir günün boşa geçmesi anlamına gelebilir. Vaktinizin kıymetli olduğunun farkındayız. Han Nakliyat olarak amacımız, taşıma işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirerek işleri mümkün olduğunca müşterilerimiz için kolay hale getirmek.

Hızlı ve Uygun Fiyatlı Nakliyat

Şehirler arasında nakliyat işlemlerini ihtiyaçlarınıza göre hızlı bir şekilde tamamlamaya özen gösteriyoruz. Aynı zamanda son derece uygun fiyatlı olan taşımacılık işlemleri ile en iyi hizmeti alacağınızı garanti ederiz. Eşyalarınız özenle paketlenir ve güvenle yolları kat eder. Şoför ve personellerimizin gösterdiği hassasiyet neticesinde hiçbir şekilde darbe almak ya da herhangi türden bir hasar söz konusu olmaz. Değişen bina tipleri ve şartlara bağlı olarak farklı büyüklükteki eşyaların kolay bir şekilde taşınması, profesyonel personellerimiz sayesinde mümkün hale gelir. Nakliyat alanında tecrübeye sahip personeller, eşya tiplerinin ne şekilde taşınacağını iyi bildikleri için ekstra isteklerinize özel çözümler üretilir.  Yüksek kaliteli nakliyat hizmetinden yararlanmak için Han Nakliyat ile birlikte çalışarak, farkı deneyimleyin.