Netflix Party Nasıl Yapılır ? Birlikte Netflix İzleme

Bu yazıda, ilginizi çeken dizi veya filmleri arkadaşlarınızla birlikte Neflix’te nasıl izleyebileceğinizi ve “Netflix Party Nasıl Yapılır ?” sorusunun cevabını yazdık.

Beğendiğiniz Netflix dizilerini veya filmlerini arkadaşlarınızla beraber izlemenizi sağlayacak birçok Netflix Party eklentisi vardır. Bu eklentilerden popüler, kolay ve kaliteli olanı “Teleparty” adlı eklentidir. Bu yazıda bu eklentinin kurulumu ve kullanımını anlatacağız. 

Netflix Party Nedir ? (Teleparty)

Teleparty, arkadaşlarınızla birlikte Netflix üzerinden dizi veya film izlemek için bir tarayıcı uzantısıdır. Video oynatmayı senkronize eder. Bu sayede bir taraf filmi duraklattığında diğer taraftakinin de filmi duraklar, devam ettirince devam eder. Aynı zamanda dizi veya film izlerken grup sohbeti eklemektedir.

Netflix Party Nasıl Kurulur ?

Bu bölümde sizlere ” Netflix Party Nasıl Kurulur ? ” sorusuna cevap vericeğiz. Netflix Party bir tarayıcı eklentisi olduğu için kullandığınız tarayıcınızın eklenti mağazasına giderek bu eklentiyi kurmanız gerekmektedir. Sizler için bu bölümde adımlar oluşturduk. Bu adımları takip ederek başarıyla Netflix Party kurabilirsiniz.

 1. Netflix Party (Teleparty) Eklentisine Gidin

  Aşağıdaki linklerden sizin kullandığınız tarayıcının tarayıcının isminin yanındaki linke tıklayarak Netflix Party eklentisinin sayfasına gidiniz.
  Microsoft Edge: Tıklayın.
  Google Chrome: Tıklayın.

 2. Açılan Sekmede “Chrome Ekle” veya “Ekle” Butonuna Tıklayın

  Açılan penceredeki “Teleparty” eklentisini “Chrome ekle” veya “Al” butonuna tıklayarak kurulmasını bekleyin.Netflix Party Nasıl Yapılır ? Birlikte Netflix İzleme

 3. Netflix Party Eklentisi Kurulduktan Sonra Netflix’i Açın

  Netflix Party ( Teleparty ) eklentisi kurulduktan sonra Netflix’i açarak dilediğiniz bir film veya rastgele bir dizi açın. Oynatılacak bir şeyler açtıktan sonra Teleparty eklentisinin ikonuna tıklayın ve size verdiği url’yi kopyalayarak beraber film veya dizi izlemek istediğiniz arkadaşınıza iletin.

  Arkadaşınız bu linkte tıkladıktan sonra gruba katılacak ve ekranınızın sağ tarafında sohbet kutusu açılacaktır. 

Netflix Party Nasıl Yapılır ? ” sorusuna cevap verdiğimiz yazımız burada bitiyor. Artık dilediğiniz gibi arkadaşınızla beraber aynı anda film izleyebilirsiniz.

hannakliyatt34@gmail.com
hannakliyatt34@gmail.com

No Comments

Write a Reply or Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now Button