parça eşya taşıma

Parça eşya taşıma Taşımayı istediğiniz eşyalarınızı istediğiniz noktaya eşyalarınız zarar görmeden taşımasını sağlarız. Han Nakliyat olarak 1993’den bu yana biriken tecrübemizle işlerimizi yapmaktayız. Esya tasima için eşyalarınızı gözünüz kapalı bir şekilde bizlere teslim edebilirsiniz. Önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek seviyede tutmaktır. İsterseniz irtibat numaramız üzerinden direkt olarak bizleri arayabilir, eşya taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz de sayfamızın aşağılarına inerek parça eşya taşımacılık hizmetimizle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İçindekiler

 1. Eşyalarınızı Nasıl Taşırız ?

  Verdiğimiz hizmetin tanımıdır.

 2. Güvenilir Parça Eşya Taşıma

  Bu bölümde resimli bir şekilde eşyalarınızı nasıl güvene aldığımızı anlattık.

 3. Güvenilir Nakliyat İsteyebileceğiniz Diğer Hizmetlerimiz

  Burada hizmet anlayışımızı gördükten sonra bizden alabileceğiniz diğer hizmetleri paylaştık.

 4. Eşya Taşıma Fiyatları

  Sayfamızın alt kısmında parça eşya taşıma fiyatları için kısa bir bilgi verdik.

Parça ve Eşyalarınızı Nasıl Taşırız ?

Parça ve eşyalarınız nakliyat firmamız için çok değerlidir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için profesyonel kadrolu ekibimiz ile özen göstererek taşınmasını sağlarız. Güvenilir bir şekilde araçlarımıza yükleriz ve istediğiniz noktaya kadar gidip eşyalarınızı çıkartıp güvenilir şekilde montaj gerektiriyorsa montajını sağlarız. Daha önceki iş çözümlerimizde müşterilerimizin eşyalarını taşırken nasıl yaptığımızı sizler için derledik. Resimlerimizi inceleyerek eşyalarınızın güven ile taşınacağından emin olarak bizleri arayıp parça taşıma isteyebilirsiniz.

parça eşya taşıma

Güvenilir Parça Eşya Taşıma

Han Nakliyat olarak bizlere taşımamız için sunmuş olduğunuz her bir parçanız bizler için çok değerlidir. Ve eşyalarınızın zarar görmemesi adına elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Resimde görmüş olduğunuz gibi evinize, ofisinize veya yeriniz her neredeyse geliriz. Daha sonra eşyalarınıza bakarak onlar için en güvenli seçenekleri belirleriz. Daha sonra uygun biçimlerde koruyucu önlemler alırız. Resimde görmüş olduğunuz gibi müşterimizin koltuğunu hasar emici ( soğurucu ) madde ile kaplayarak dar kapı aralardan veya benzeri durumlardan geçerken etkilenmemesini sağladık. Bu işlemi yaptıktan sonra artık eşyanız sürtmelerden herhangi bir şekilde kesinlikle etkilenmeyecektir veya çizilme gibi durumlar asla oluşmayacaktır.

Eşya taşıma hizmeti örnek taşınacak eşyalar listesi;

 • Motosiklet, bisiklet veya benzeri araçlar,
 • Buzdolabı, çamaşır makinesi veya benzeri beyaz eşya,
 • Bavul, koli, çanta veya benzeri parçalar,
 • Koltuk, çekyat veya kanepe gibi mobilyalar,
 • Bilgisayar, laptop veya benzeri teknolojik eşyalar,

.

Kaliteli Parça Eşya Taşıma

 • Eşyalarınızı neredeyse ışık ve hava geçirmeyecek yeri kalıncaya dek sararak zarar görmelerinin önüne geçeriz. Bu sayede hiçbir sürtmeden zarar görmez. Parça veya Eşya Taşıma Han Nakliyat ile güvende.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

 • Şehirler arası parça eşya taşıma eşyalarınızı şehir dışına çıkaracaksanız tam da bizi aramanız gereken durumdur. Sizler için hesaplı fiyatlarla eşyalarınızı il dışına çıkarmaktan memnun oluruz.

Ekonomik Eşya Taşıma Fiyatları

 • Eşya taşıma fiyatları için ekonominin ve kalitenin birleştirdiği adres olarak 1993’den beri hizmet vermekteyiz.

Parça Eşya Taşımacılığı

 • Parça eşya taşımacılığı şirketimizin vermiş ve vermekte olduğu kalite eşya taşıma hizmetidir. Gerek sayfamızdaki görsellerde gerek videolarda işimize duyduğumuz saygıyı görmüş olmalısınız.

Güvenilir Nakliyat İsteyebileceğiniz Diğer Hizmetlerimiz

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Esya tasima fiyatları maliyetlerimizle doğru orantılı olarak hesaplanmakla birlikte aynı zaman da sizlere de bağlıdır. Eşyalarınızın büyüklüğüne göre taşımada kullanacak araçlarımızdan uygun olanı yönlendirmekteyiz. Eşyalarınız hakkında bizlere taşıma öncesi irtibatınızda detaylı bilgi vererek doğru aracın sağlanması açısında yardımcı olmanız sizler için avantajdır. Parça eşya için eşya büyüklüğünüze göre kullandığımız üç çeşit ebat seçeneğimiz mevcuttur.

Bunlar;

 • Kısa Şase Araçlarımız ( Küçük Eşya veya Parça Boyut ve Sayılarında).
 • Orta Şase Araçlarımız ( Orta Eşya veya Parça Boyut ve Sayılarında).
 • Uzun Şase Araçlarımız ( Büyük veya Eşya Parça Boyut ve Sayılarında).