Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat, 1993 yılından beri İstanbul merkezli verdiğimiz ve vermeye devam ettiğimiz bir hizmetimizdir. Bu hizmeti 1993 yılından beri yapmamızdan dolayı gereken tecrübeyi edindiğimizi düşünerek evden eve nakliyat için şirketimizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Ev taşıma süreci gerek yeni masraflardan gerek koşullardan dolayı stresli bir süreçtir. Bu nedenle taşınmaya karar verdiğinizde veya gerektiğinde tecrübeli ve işini bilen bir nakliyat firması seçmek sizin son derece faydanıza olacaktır. Evden eve taşımacılık sürecinin stresini en aza indirmek, plan dışı ekstra masrafların çıkmasını önlemek seçtiğiniz nakliye firmasının elinde olan bir şeydir. Piyasada çok fazla korsan nakliyat yapan kişiler bulunmaktadır. Bu kişiler uygun fiyatlar ile evinizi taşıyacağını söyler ve taşıma sonunda çoğu eşyanızın kırıldığını fark edersiniz. Bunun sebebi nakliyat yapmak için gerekli ekipman, kadro ve araca sahip olmamalarıdır. Bunun önüne geçmek için bizim gibi profesyonel evden eve nakliyat firmalarını seçmelisiniz.

Profesyonel ev taşımanın belli başlı gereklilikleri vardır. Bu gerekliliklerin olmasının sebebi taşınma işlemi yapılırken halkın ve çevrenin olabildiğince rahatsız edilmemesidir. Ve sizin eşyalarınızın minimum zarar görmesini sağlamaktır. Bir nakliyat firmasının bu gerekliliklere sahip olduğunu kanıtlayan durum şirketinin olmasıdır. Çünkü şirket açmak gerekirken bu koşulların sağlanması şarttır. Biz de Han Nakliyat olarak gereken materyalleri edindik ve şirketimizi 1993 senesinde kurduk.

Ofis Taşıma ve/veya Parça eşya taşımacılık sayfalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Profesyonel ev taşıma için bünyemizde ve altyapımızda bulunan maddeler aşağıdadır;

Han Nakliyat


evden eve nakliyat tecrübeli ekip
Tecrübeli Ekip

Tecrübeli ekibimiz ile evinizdeki eşyalar zarar göremden hızlı bir şekilde yeni evinize taşınır.

evden eve nakliyat araç
Özel Araçlar

Evinize göre özel araçlarımız sayesinde gerektiğinden fazla ödemenize gerek kalmaz.

evden eve nakliyat canlı destek
7 /24 Canlı Destek

7 / 24 Canlı destek hattımız sayesinde sorularınızı sorabilir, detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden eve nakliyat firmaları vatandaşların ev taşıma süreçlerini idare ve organize etmek üzere kurulmuş firmalardır. Biz de Han Nakliyat olarak taşınma sürecinde vatandaşlarımızın eşyalarını ve evini güven ile idare ve organize etmek üzere kurulmuş bir ev taşıma şirketiyiz.

1993 kuruluşlu olan firmamızın merkezinin İstanbul olmasıyla beraber Türkiye’nin 81 iline hizmetimizi sunmaya ve müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz. Merkezimizin İstanbul olmasından kaynaklı olarak İstanbul nakliyat firmalarından biri olduğumuzu söyleyebiliriz. İstanbul sakinlerinin işlerini yürütürken memnun bırakmaya çalışıyoruz. 1993’den beri başımızı öne eğmedik.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat tercih üzerinde kurmuş olduğumuz hizmetimizler arsında yer alan servistir. Kullanım amacı genel olarak eşyaları daha hızlı yükleme ve boşaltmadır. Bu esnada eşyalarınız asansöre yüklenmesi sayesinde hiçbir zarar görmez. Kullanım şekli eşya asansörlü bir vinç getirilerek eşyalarınızı cam üzerinden asansöre koymak ve indirmektir. Bu nedenle sizler de dar merdivenli binada oturuyorsanız bizlere arayıp asansörlü nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul Şehir içi Nakliye

İstanbul’da oturanların tercihi İstanbul şehir içi nakliye. İl içerisinde bir semtten bir diğer semte, ilçeye taşınmak isteyen vatandaşlarımızı şehiriçinde taşıyoruz. Şehir içi başlıca bölgelerimiz şunlardır;

Evden Eve Nakliye

Evden Eve Nakliye hizmetimizi Şehiriçi Nakliyat ve Şehirlerarası Nakliyat olmak üzere iki ayrı kategoriye ayırıyoruz. Sizler de kendinize uygun olan sayfaya giderek yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Aşağıda bu iki ana kategorimizi siz ile paylaştık.

Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat İstanbul’dan Türkiye’nin her şehrine ev taşıma hizmetimiz vardır.

İlgili Sayfaya Gitmek İçin Buraya Tıklayınız.

Şehiriçi Nakliyat

İstanbul içinde şehiriçi nakliyat hizmetimiz işinin ehli ekibimiz tarafından devam etmektedir.

İlgili Sayfaya Gitmek İçin Buraya Tıklayınız.

Call Now Button