Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

0 Comments
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Han Taşımacılık Firması olarak 93’den beri semtten veya semte taşınmayı düşünenlere Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. 

Siz müşterilerimize uygun fiyatlar eşliğinde Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmeti sunma peşindeyiz. 93’Den beri bu anlayış çerçevesinde giderek büyüdük ve tecrübemize tecrübe kattık. Bu tecrübe doğrultusunda uzman kadromuz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin eşyaları artık daha da güvende. Taşıma sırasında eşyalarımınız için endişe etmenize gerek yok. Tecrübeli ekibimiz kaliteli koruyucu malzemelerimiz ile eşyalarınızı her türlü darbeden korunacak şekilde sarmaktadır. Hem de hiçbir fiyat farkı almadan sınırsız koli ve bandaj kullanıyoruz. 

Şirket envanterimizde bulunan her boyuttan araçlarımız ile her boyutta evinizi taşımaya uygunuz. İster tek odası olan az eşyalı bir eviniz olsun, ister birkaç odası olan orta büyüklükte bir daireniz olsun isterse de birden fazla odası ve katı olan büyük çapta bir konağınız olsun. Her türlü boyuttaki eve Büyükçekmece evden eve nakliyat yapabilecek ekipman ve ekibi bünyemizde barındırıyoruz. Aynı zamanda taşınması gereken bir veya birkaç parça eşyanız olduğu durumlarda da sizlere yardımcı oluyoruz. Taşınması gereken parça eşyalarınızı küçük boyutta taşıma araçları kullanarak sizlere hesaplı fiyatlar sunuyoruz. 

Bizlerle iletişime geçmeniz halinde sizlerden eviniz ve eşyalarınız hakkında bilgi alıyoruz. Daha sonra dilerseniz WHATSAPP üzerinden dilerseniz de konumunuza gelerek eşyalarınıza ücretsiz bir şekilde ekspertiz yapıyoruz. Akabinde sizlere hesaplı fiyatlarımızı vererek anlaşma sağlıyoruz. Ardından sizlerin taşınmak istediğiniz güne randevu vererek ajandamıza kaydediyoruz. Randevu günü geldiğinde sizleri bilgilendirerek istediğiniz saatte taşımayı gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın taşınmasını, sökümünü, yüklemesini ve ardından yeni evinize taşınmasını, kurulumunu yaparak anahtarınızı teslim ediyoruz. Bu bilgiler dahilinde sizler de Büyükçekmece evden eve nakliyat hizmeti almak isterseniz iletişim numaramız üzerinden bizleri arayabilirsiniz. 

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Firmaları 

Büyükçekmece evden eve nakliyat firmaları olarak önde gelen şirketlerden biri olmayı başaran sayılı şirketlerdeniz. 

Önde gelen Büyükçekmece evden eve nakliyat firmaları olabilmemizi sağlayan husus yasal ve yetkili olmamızdır. Tüm gerekli evrakları ve belgeleri barındırmaktayız. Eviniz ve eşyalarınız emin ellerde. Han Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe yetkili şirketimizi 1993’yılında kurduk. O yıldan beri siz değerli müşterilerimize kalite hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

Büyükçekmece’de hizmet verdiğimiz semtler; 

  • BÜYÜKÇEKMECE MERKEZ 
  • CELALİYE (KAMİLOBA) 
  • KUMBURGAZ 
  • MİMARSİNAN 
  • MURATBEY 
  • TEPECİK 

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

Siz değerli müşterilerimizin en çok merak ettiği bir konu da Büyükçekmece evden eve nakliyat fiyatlarıdır. Sizleri bu konuda bilgilendirelim. 

Büyükçekmece evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken taşınma mesafeniz ve eşyalarınızın büyüklüğü önemlidir. Taşınma mesafeniz arttıkça doğru orantıda taşınma fiyatlarınızda artacaktır. Taşınma mesafeniz azaldıkça fiyatlarınızda azalacaktır. Aynı zamanda evinizin boyutu arttıkça nakliye fiyatları da artacağı gibi evinizin boyutu azaldıkça nakliye fiyatlarınızda azalacaktır. Taşıma sırasında ekstra maliyetler çıkmaması için eşyalarınız hakkında eksik bilgi vermekten kaçınmanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede siz değerli müşterilerimize hesaplı fiyatlar verebilmekteyiz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button